profesyonel lazer epilasyon cihazları fiyatları ve en iyi lazer epilasyon fiyatları ile satışı sunulmaktadır

en iyi lazer epilasyon cihazı ve markası ile en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

0 (312) 4354299
Sosyal Medya Hesaplarımız

ütüleme epilasyon (400 x 255)

TÜM LAZER EPİLASYON CİHAZLARININ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR ;

Lazer epilasyon cihazının üretmiş olduğu lazer ışınlarının enerjisi spesifik olarak kılın büyümesini engellemektedir.

Bu açıdan lazer ışınları cildin üst tabakasına nüfuz etmektedir ve enerjiyi kıla iletmektedir.

Enerji kılın içindeki pigment olan melanin tarafından absorbe edilmektedir.

Absorbe edilmiş ışın enerjisi ısıya dönüşmekte ve kıl folikülüne yayılmaktadır.

Tüm folikül bölgesi, kıl foliküllerinde 60 dereceye ulaşan ısı ile tahrip edilerek nekroze edilmektedir. Tedaviden sonra cilt üzerinde hafif bir kızarıklık görülür ise de, bu kendiliğinden kısa bir sürede yok olmaktadır.

İLK ÜRETİLEN LAZER EPİLASYON CİHAZLARI VE SONRAKİ LAZER EPİLASYON CİHAZLARI

  1. Olarak üretilen Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı
  2. Olarak üretilen Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
  3. Olarak üretilen IPL ( Intense Pulsed Light Source) Lazer Epilasyon Cihazı
  4. Olarak da diyot lazer epilasyon ve dahi ıpl epilasyon cihazlarında ütüleme yöntemi geliştirilerek daha rekabetçi konuma ulaşmışlardır.

Bu cihazların hangisi daha iyi diye soracak olursanız tabii ki ıpl epilasyon cihazı deriz, çünkü son çıkan ıpl epilasyondur ve bir firma bir şey üretecek olursa, üretmiş olduğu ürünün öncekilerden daha üstün ve daha rekabetçi olmasını ister bu sebepten dolayı da ıpl epilasyon cihazı daha iyi olmak zorundadır.

 

HANGİ LAZER EPİLASYON CİHAZI DAHA İYİDİR

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz ki kalite tesadüf değildir ve ürünün kimin sattığından ziyade kimin ürettiğidir ve dahi üreticinin kalite anlayışı, kaç yıldır bu işi yaptığı ile ilgilidir.

Hatta şunu da ilave etmek isteriz ki kişi iyi bir mühendis olabilir ancak yaptığı cihaz vücuda zarar veriyorsa o işi bilmiyor demektir ve yeteri kadar sektörel bilgiye sahip değildir.

Buna çok basit bir şekilde örnek vermek istiyoruz, italyada sözde profesyonel cihaz ürettiğini söyleyen birkaç firma gerektiğinden fazla güçlü sahip kavitasyon cihazları üreterek bu cihazları hem kendi ülkesine hem de diğer ülkelere sattılar, ama ne oldu bu cihazların vücuda zarar verdiğini biz izgin firması olarak tüm dünya ülkelerinden önce tespit ettik ve 30 watın üzerinde ki gücün gereksiz ve dahi vücuda zarar verdiğini 2009 yılında tespit ettik.

Bu tip cihazlarda soğutma sistemi uygulanan kişilerin güvenliği ve sağlığı açısında en önemli yeri tutmaktadır, bu sebepten dolayı lazer epilasyon cihazları ve ıpl epilasyon cihazları mükemmel soğutma sistemine sahip olmalıdır ve bu soğutma sistemi ile lazer ışığı veren başlık sürekli soğuk tutulmalıdır. Dışarıdan takviye ile vücudu soğutarak yapılan uygulamalar eski tip uygulamalar ve eski tip ilkel makinelerdir.

Lazer epilasyon cihazlarını ve IPL epilasyon cihazlarını kalite, üstün performans ve en iyi sonuçları elde etmek açısından değerlendirmek gerekirse ;

Kullanılan ışık kaynağını üreten diyot veya lambanın kalitesi çok önemlidir.

Kullanılan kristallerin kalitesi çok önemlidir.

Kullanılan nanometer çok önemlidir.

Kullanılan pulse sayısı ve süresi önemlidir.

kalitesiz ve taklit cihazlarda bu saymış olduğumuz özellikleri bulmanız mümkün değildir.

Ve dahi şunu unutmayalım ki cihazlar ne kadar kaliteli olursa olsun en ufak bir yanlış hatalı sonuçlara neden olabilir

ÜTÜLEME LAZER EPİLASYON CİHAZI NEDİR

Ütüleme lazer epilasyon cihazları iki gruptan oluşmaktadır.

  1. ıpl ütüleme cihazı
  2. de diyot ütüleme cihazı

Ütüleme lazer epilasyon cihazlarında ilk göze çarpan özellik hiç şüphesiz hızlı çalışmaları ve buna paralel olarak da vücut üzerindeki uygulamaların daha kısa sürede yapılmasıdır, şunu da unutmamak lazımdır ki hızlı olduğu için makinenin kalitesinin ve uygulayan kişinin deneyimli olması gerekmektedir.

Eğer diyot lazer makinesinin soğutma sistemi iyi değilse sürekli “ bar diyot” diye tabir ettiğimiz parça sürekli patlar ve çok yüksek paralar ödemek zorunda kalırsınız.

Eğer ıpl ütülemede cihazlarında soğutma sistemi iyi değilse başlık ısınır ve cildi tahriş eder, lambanın ömrünü azaltır.

WhatsApp Destek AL