profesyonel lazer epilasyon cihazları fiyatları ve en iyi lazer epilasyon fiyatları ile satışı sunulmaktadır

en iyi lazer epilasyon cihazı ve markası ile en iyi fiyatlara temin edebilirsiniz

0 (312) 4354299
Sosyal Medya Hesaplarımız
1.758 kez görüntülendi
Radyo Frekans Cihazı
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...

Mükemmel Soğutma başlıklı RF Cellex Cihazı

RF Cellex Cihazı Nedir ?

Radyo Frekans dalgalarını kullanarak insan vücudunda  bulunun fiziki doku bozukluklarını, selülit, sarkma ve  kırışıklıkların giderilmesinde kullanılan cihazın adıdır, güzellik uzmanları RF  cihazı veya Radyo frekans cihazı diye tanımladığı cihazın adıdır. Radyo frekans, ısı kontrollü zayıflama yöntemidir.

RF Cellex Cihazı ne işe yarar ?

RF Cellex, Soğutmalı Bipolar Radyo Frekans cihazı,
Sıkılaştırma, Gerdirme, Ütülemede mükemmel uygulama ve sonuçlar sunar.
Tüm dünyada güvenle kullanılan radyo frekans yöntemiyle, selülit ve bölgesel yağ dokularından kurtulmak artık çok kolay,  zahmetsiz,  etkili ve son derece güvenli. Özel soğutma sistemi sayesinde acısız ve ağrısız, Bandaj yok, morarma, kanama, ağrı yok.
Yağların erimesi, kolajenlerin çoğalması ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme, zayıflama, selülitlerin giderilmesi, toparlanma, sarkıkların giderilmesi, kırışıklıkların giderilmesine en iyi şekilde yardımcı olur.

Fibroblast ve kolejen uyarımını sağlayarak kırışıklıkların, sarkmaların azalmasını sağlar, yağ ve selülitin vücuttan atılımını kolaylaştırır, vücudun  daha genç ve pürüzsüz  görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca vücuda  sürülen ürünlerin emilimi ve etkilerini artırır.
RF Cellex Cihazında 3 adet  başlık vardır, bu başlıkların tamamı Bipolar ve soğutma destekli başlıklardır. Soğutma destekli  Bipolar başlıklar sayesinde vücutta morarma riski sıfırdır tabiî ki doğru kullanım şartı ile vücutta uygulamaları çok rahat bir şekilde ütü yapar gibi kullanılır.

 

Firma olarak 1994’den bu yana edindiğimiz tecrübe ile güzellik salonları ve estetik medikale yönelik geliştirdiğimiz ekipman ve cihazları en iyi kalite ve uygun fiyatlarla siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Pazarlamacı firma değil üretici firma garantisi ile en uygun fiyata alet ve ekipmanları firmamızdan temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

WhatsApp Destek AL